Kontakt
-
od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:30 - 16:30
534 494 984 - zamówienia
501 541 750 - doradztwo
Zwroty prosimy kierować na adres:
AKTYWNE ŻYCIE Sp. z o.o.
ul. Cicha 45a, 43-190 Mikołów
Producenci
Koło do wózka inwalidzkiego 150x30/42 6" plastikowe pompowane
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lekkie kółko przednie do wózków inwalidzkich wykonane z wytrzymałego plastiku. Trwała opona z utwardzanej i odpornej na ścieranie gumy. W komplecie znajdują się również precyzyjne łożyska 608ZZ.
Dane techniczne
| Średnica zewnętrzna | 150 mm |
| Szerokość opony | 30 mm |
| Szerokość piasty | 42 mm |
| Średnica otworu osi | 8 mm |
| Opona | pompowana |
| Rozmiar opony | 6x1,1/4" |
| Kolor opony | szary |
| Kolor felgi | czarny |