Kontakt
-
od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:30 - 16:30
534 494 984 - zamówienia
501 541 750 - doradztwo
Zwroty prosimy kierować na adres:
AKTYWNE ŻYCIE Sp. z o.o.
ul. Cicha 45a, 43-190 Mikołów
Producenci
Opona do wózka inwalidzkiego 2.50-8 szara kostka Duro
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Standardowa opona do wózków elektrycznych, przeznaczona do użytku codziennego.
Dane techniczne
| Rozmiar | 2.50-8 |
| Kolor | szary |
| Bieżnik | kostka |
| Ciśnienie | 36 psi |
| Budowa | 4 PR |
| Waga | 1 kg |
| Średnica zewnętrzna | ok. 33,5 cm |
| Średnica wewnętrzna | ok. 20 cm |
| Szerokość bieżnika | ok. 5 cm |