Kontakt
-
od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:30 - 16:30
534 494 984 - zamówienia
501 541 750 - doradztwo
Zwroty prosimy kierować na adres:
AKTYWNE ŻYCIE Sp. z o.o.
ul. Cicha 45a, 43-190 Mikołów
Producenci
Opona do wózka inwalidzkiego 3.00-8 czarna kostka INNOVA
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wysokiej jakości opona do wózków elektrycznych, przeznaczona do użytku codziennego.
Dane techniczne
| Rozmiar | 3.00-8 |
| Kolor | czarny |
| Bieżnik | kostka |
| Ciśnienie | 3,5 bar / 50 psi |
| Budowa | 4 PR |
| Waga | 1,30 kg |
| Średnica zewnętrzna | ok. 34 cm |
| Średnica wewnętrzna | ok. 20 cm |
| Szerokość bieżnika | ok. 8 cm |