Kontakt
-
od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:30 - 16:30
534 494 984 - zamówienia
501 541 750 - doradztwo
Zwroty prosimy kierować na adres:
AKTYWNE ŻYCIE Sp. z o.o.
ul. Cicha 45a, 43-190 Mikołów
Producenci
Opona do wózka inwalidzkiego 3.00-8 szara jodełka HIGHWAY CST
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Standardowa opona do wózków elektrycznych, przeznaczona do użytku codziennego i pokonywania długich dystansów.
Dane techniczne
| Rozmiar | 3.00-8 |
| Kolor | szary |
| Bieżnik | jodełka |
| Ciśnienie | 2,5 bar / 35 psi |
| Budowa | 4 PR |
| Waga | 1,17 kg |
| Średnica zewnętrzna | ok. 38 cm |
| Średnica wewnętrzna | ok. 20 cm |
| Szerokość bieżnika | ok. 6,5 cm |