Kontakt
-
od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:30 - 16:30
534 494 984 - zamówienia
501 541 750 - doradztwo
Zwroty prosimy kierować na adres:
AKTYWNE ŻYCIE Sp. z o.o.
ul. Cicha 45a, 43-190 Mikołów
Producenci
Opona do wózka inwalidzkiego 4.10/3.50-6 szara kostka DURO
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Standardowa opona do wózków elektrycznych, przeznaczona do użytku codziennego.
Dane techniczne
| Rozmiar | 4.10/3.50-6 |
| Kolor | szary |
| Bieżnik | kostka |
| Ciśnienie | 3,5 bar / 50 psi |
| Budowa | 4 PR |
| Waga | 1,16 kg |
| Średnica zewnętrzna | ok. 32 cm |
| Średnica wewnętrzna | ok. 15 cm |
| Szerokość bieżnika | ok. 7 cm |
Janusz Michalski
Dobry wieczór wczoraj odebrałem opony pasują idealnie i jeszcze na pewno z korzystam z zakupu tych opon dziękuje
Janusz Michalski
Właśnie otrzymałem opony do wózka inwalidzkiego 4.10/3.50-6 szara kostka DURO dziękuje.
adam szymkowicz adam 11-700 mr
witam serdecznie opony duro 4.1o/3.50-6 sa bardzo dobre w uzytkowaniu w wozku elektrycznym inwalidzkim pride celebrity xl poniewaz przez okres 5lat zmienilem na nowe DURO 4x4szt 20szt i nie narzekam sa bardzo dobre w eksploatacji warto kupic Z Powazaniem adam e-mail aszymk@interia.pl Dziekuje.